Taylan Medikal Bayii Orjinal Resmi Satış Sitesi
v-pillsgold
V-pillsGold İçeriği Nasıldır?
0507
141 01 01
TÜM KREDİ KARTLARINA
PEŞİN FİYATINA 9 TAKSİT

v-pillsgold
V-pillsGold İçeriği

Amerikada geliştirilen v-pills son 10 yıldır Amerika ve Türkiyede milyonlarda insana ulaşmıştır.
Türkiyedeki olumsuz geri dönüşlerin %95i sahte ürünlerden kaynaklanmaktadır.
Bunun için adalet bakanlığı fikri ve sanayi haklar soruşturma bürosu ile çok ciddi çalışmalar yapılmakta ve son dönemde önemli oranda sahte ürün satışı engellenmektedir.
Arge çalışmaları sonucunda güncellenen formülü ile şuan v-pillsgold olarak Türkiyede üretilip satılmaktadır.
İçeriği tamamen bitkisel olarak hazırlanmış olup içeriğindeki bitkiler her bir bölgeden özenle seçilerek harmanlanmaktadır.


-Howtorn         -Horny Goat
-Tribulus          -Chineese Ginseng
-Ginkgo           -Saw Palmetto
-Vitamin B3     -İnosine
-Vitamin E

Bilgi İletişim
0507 141 01 01
ORJİNAL ÜRÜN
Kullanımından Emin Olun
PAKET GİZLİLİĞİ
Gizli Kargo Paketmelesi
v-pillsgold
v-pillsgold
v-pillsgold
V-PİLLSGOLD NASIL KULLANILIR ?
V-Pills GOLD'un bir kutusunda 60 kapsül bulunmaktadır. Sabah-Akşam olmak uzere yemeklerden sonra (tok karnına) bol su ile 1 adet kapsül kullanılır. 1 kutu V-PillsGOLD 1 aylik kür olarak hazırlanmıştır. V-PillsGOLD'un sağladığı ve gösterdiği tüm işlevlerin yardımcı olabilmesi için 3 kutu (90 gün) ara vermeden kullanılmalıdır.


7x24 HİZMET
Ürünümüzü satın aldıktan sonra bile her türlü sorunuzu cevaplandırrnak için V-PillsGOLD danışmanlarımız 24 saat hizmetinizdedir.

KAPIDA ÖDEME AVANTAJI
Siparişiniz alındıktan sonra aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Dilerseniz siparişinizi kargo şubesinden, dilerseniz de adresinizden teslim alırken ödemesini yapabilirsiniz Seçim Sizin!

GİZLİ PAKETLEME
Siparişiniz tamamen kapalı bir kutu içerisinde kargo firmasına teslim edilmekte ve kutunun içeriğini kargo firması yetkilileri de dahil olmak kimse bilmemektedir. Gizliliğiniz bizim önceliğimiz de olup bu konuda oldukça hassas davranırız!

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ
Sitemizde sipariş verirken belirtmiş olduğunuz hiçbir bilgi Üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve tamamen gizli kalır. 128 Bit SSL kalkanı kullanan sipariş sayfamız sizin yerinize tüm güvenliğinizi koruma altına almaktadır.

v-pillsgold
v-pillsgold