Para Birimi : TRY

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

TAYLAN MEDİKAL

2005 yılında kurulan Taylan Dağıtım, 2013 yılından itibaren Taylan Medikal olarak yeniden yapılandıktan sonra sağlık sektörünün en başarılı medikal şirketlerinden biri olmuştur.  
V-Pills markalı ürünlerimizi milyonlar kullanıyor  
Dünyada sağlık sektörünün önde gelen firmalarıyla işbirliği yapan firmamız özellikle USA patentli ürünü V-PILLS ile Türkiye de 10 yılda milyonlarca tüketiciye ulaşmış tek firmadır.  
Yıllardır, Ar-Ge ekibimiz ve Türkiyedeki partnerlarımızla yaptığımız çalışmalar sonucunda pek çok ürünü başarıyla tüketicilerimize sunduk. Bunlardan biri, V-PILLSGOLD Türkiye’de üretimini yaptığımız çok işlevsel bir ürünümüzdür.  

VİZYON 
Vizyonumuz; endüstrinin en güvenilen firması olmak ve bu ünü dış pazarlara yaymak  
Öncelikle Türkiye deki en güvenilir kişisel medikal ürünler firması olmayı ve uluslarası pazarlara açılmayı amaç edindik. Sağlık sektörünün gerektirdiği tüm sorumlulukların bilincinde olarak gelistirdiğimiz ve ürettiğimiz ürünlerimizi 2017 yılından itibaren yurt dışına da sunmaya başlıyoruz. Bu sayede vizyonumuzu; Türkiye dışındaki komşu ülkelerdeki distribütör ağımızı daha da genişleterek, bu ülkelere de taşımayı hedefliyoruz. 

MİSYON  
Misyonumuz; ürünlerimizin kullanıcılarını memnun etmek, hayatlarına renk vermek  
Tüketicilerimiz ürünlerimize güveniyor ve hayatlarına renk katmak için kullanıyor. Toplumumuzda oldukça hassas bir konu olarak görülen bu sektörde, kaliteden ödün vermeden, yaptığımız işe ve tüketicilerimize saygı duyarak, onların ihtiyaçlarına yönelik inovatif ürünler ve hizmetler sunmaya devam edeceğiz.  

HEDEF  
Hedefimiz; Türkiye’ de ve diğer ülkelerde, dünya standartlarında, erişilebilir fiyatlarda ürünler sunmak  
Hedefimiz; kişisel bakım ve medikal sağlık ürünlerinde Avrupa ve Amerikalı partnerlerimizle sürekli işbirliği yaparak, Dünya standartlarında yeni ürünler üretmek, bunları yurdumuz ve komşu ülkelerdeki tüketicilere optimum fiyatlarla sunabilmektir. 

İNOVASYON  
2013 yılından itibaren bizim için büyülü bir kelime oldu.
Bu amaçla Ar-Ge ekibimiz aralıksız olarak yerli ve yabancı partnerlarımızla işbirliği içerisinde çalışmaktadır.
2017 yılında USA Arizona Üniversitesi alternatif tıp uzmanları ile işbirliği yaparak mevcut ürünümüz V-PİLLS GOLD un formülünü güncelledik.

T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı ve FDA’dan onaylı üreticimizde üreterek satışa sunduk.(FDA – Amerika Gıda İlaç Dairesi)
Takviye edici gıda onay no : 19.12.2017 – 003653 

YENİ ÜRÜN PİYASADA
Arizona Üniversitesi ve Amerika’nın en büyük gıda takviye üreticilerinden biri olan Best Life Pharmanatural firmasıyla geliştirdiğimiz PLATINUM serisinin üretimine Amerika'da başladık.
T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından onayları tamamlandı ve Haziran 2018 de piyasaya sunduk.
Takviye edici gıda onay no : 003524 – 27.11.2017
Kısaca, var oluş sebebimiz; tüketicilerimizin hayatına renk katan, dünya kalite standartlarında ürünler geliştirmek ve bunları hem ülkemizde, hem de dış pazarlarda yaygınlaştırmaktır.


Bu kategoride ürün bulunamadı.