BELGE VE SERTİFİKALARIMIZ

V-PİLLSGOLD için MARKA TESCİL AÇIKLAMASI www.v-pillsgold.com.tr

Sahte ürün satışının engellenmesi amacıyla Adalet Bakanlığınca kurulan Fikri ve Sınai haklar soruşturma bürosu ile son zamanlarda çok etkili çalışmalar yapıyoruz. Sahte ürün satışı yapan noktaları [email protected] adresine veya 0 212 441 34 00 nolu telefona bildirip bizlere yardımcı olabilirsiniz.
V-PILLSGOLD Taylan Medikal A.Ş’ nin tescilli markasıdır.
Ülkemizde com.tr ile biten alan adları sadece marka tescili olan firmalara verilmektedir.
Bu nedenle firmamıza ait www.v-pillsgold.com.tr alan adı dışında satış yapılan siteler güvenli değildir. İnternet satışımız dışında ürünlerimizi Türkiyedeki seçkin eczanelerde; zincir mağazalarda ; ulusal internet alış veriş sitelerinde bulabilirsiniz.

UZMANTV VİDEOMUZ

Ürünü alırken özellikle eczanelerden, Taylan Medikal üzerinden ve yine Taylan Medikal'in belirlemiş olduğu yetkili satıcılardan alınması gerekmektedir.
Ürünü aldıktan sonra üzerindeki hologram incelenmeli ve gerçekten V-Pills Gold olup olmadığına bakılmalıdır.

Hemen Şimdi Satın Al
7x24 HiZMET
Ürünümüzü satın aldıktan sonra bile her türlü sorunuzu cevaplandırrnak için V-PillsGOLD danışmanlarımız
24 saat hizmetinizdedir.

KAPIDA ÖDEME AVANTAJI
Siparişiniz alındıktan sonra aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Dilerseniz siparişinizi kargo şubesinden, dilerseniz de adresinizden teslim alırken ödemesini yapabilirsiniz Seçim Sizin!

GiZLi PAKETLEME
Siparişiniz tamamen kapalı bir kutu içerisinde kargo firmasına teslim edilmekte ve kutunun içeriğini kargo firması yetkilileri de dahil olmak kimse bilmemektedir. Gizliliğiniz bizim önceliğimiz de olup bu konuda oldukça hassas davranırız!

GÜVENLi ALIŞVERiŞ
Sitemizde sipariş verirken belirtmiş olduğunuz hiçbir bilgi Üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve tamamen gizli kalır.
128 Bit SSL kalkanı kullanan sipariş sayfamız sizin yerinize tüm güvenliğinizi koruma altına almaktadır.

V-PILLS.COM MARKA TESCİL AÇIKLAMASI

"Bilindiği gibi ülkemizde com.tr ile biten alan adları sadece marka tescili olan (ürün sahipleri) firmalara verilmektedir.
akbank.com.tr/garanti.com.tr/turkcell.com.tr/vadofone.com.tr/adidas.com.tr/nike.com.tr vs. gibi sitelerden orjinallik problemi olmadan güvenerek ürün alabilirsiniz. Bizlerde v-pills markasına sahip sertifikamızla sizlere en güvenli hizmeti vermeyi amaçlayarak www.v-pills.com alan adı ile satış yapmaktayız. İnternetten güvenli aliş-veriş için satın alacağınız ürünlerin marka tescillerine mutlaka dikkat ediniz."
MOBİL SİTEYE GİT
V-PillsGOLD, V-PillsGOLD bayi, V-PillsGOLD bayisi, V-PillsGOLD orjinal, V-PillsGOLD yetkili satıcı, orjinal V-PillsGOLD, orjinal V-PillsGOLD bayisi, vpills, vpills bayi, vpills bayisi, vpills orjinal, vpills yetkili satıcı, orjinal vpills, orjinal vpills bayisi TOPlist
Adınız / Soyadınız :
Telefon Numaranız :
#

Numaranızı bırakın, Sizinle ayrıntılı şekilde irtibat kuralım

#